TEV - Brandverse Ödülleri'den TEV'e 4 Ödül!

Brandverse Ödülleri'den TEV'e 4 Ödül!

Marketing Türkiye ve BoomSonar tarafından düzenlenen 2024 Brandverse Ödülleri'nde, iki farklı projeyle dört gümüş ödülün sahibi olduk.

Şubat 2023’te yaşanılan ve ülkemizi derinden sarsan depremin ardından; azim ve kararlılıkla eğitime sarılan gençler ile afetten etkilenen öğrencilerin eğitim ihtiyaçlarına dikkat çektiğimiz, “Geri Döneceğiz” filmi ile Brandverse Awards’ta “Sosyal Medya ve Dijital” ana bölümünde “Küçük Bütçeli Büyük İşler” ve “Sosyal Sorumluluk İletişimi” kategorilerinde iki gümüş ödülün birden sahibi olduk.

Cumhuriyetimizi ilelebet yaşatacak olanın bu ülkenin eğitimli ve aydınlık gençleri olduğunu vurguladığımız “Okusun, Cumhuriyetin Geleceği Olsun” filmimizle ise iki farklı ana bölümde iki ödülün sahibi olduk. Başarılı sinematografik özellikleriyle öne çıkan proje, “Film” ana bölümünde “Cumhuriyetin 100. Yılı İletişim Çalışmaları” kategorisinde gümüş ödülü kazandık. “Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik” ana bölümünde de “Cumhuriyetin 100. Yılı iletişim Çalışmaları” kategorisinde bir gümüş ödülün daha sahibi olarak Brandverse Awards’ta toplamda dört gümüş ödüle layık görüldük.