TEV - İhale Duyuruları

İhale Duyuruları

İhale Detayları

Türk Eğitim Vakfı Ankara Şubesi Mezar Bakım ve Onarım İhalesi 10 Aralık 2021

Türk Eğitim Vakfı Ankara Şubesi Mezar Bakım ve Onarım İhalesi

Davet Usulü ile Mezar Bakım ve Onarımı Hizmet Alım İşi İhalesi   

 

Türk Eğitim Vakfı’nın Ankara ili, Cebeci ve Karşıyaka semtinde bulunan bağışçı ve bağışçı yakınlarına ait yaklaşık 120 adet mezarın Bakım ve Onarımı Hizmet Alımı İşi, Davet Usulü” ile ihale edilecektir. 

Mezar yerlerinin bakım ve onarımı hizmet alımı işi genel olarak; aylık dönemler halinde düzenli olarak kontrolü, bakım ve onarımlarının yapılması, kırılan, dökülen sıva, mermer, seramik, mozaik gibi kaplama genel olarak; mezarların ayda en az 2 defa olmak üzere maddelerinin tamirinin yapılması, yosun tutmuş, dış etkiler nedeni ile kararmış mermerlerin silme, yıkama işlemlerinin yapılması, mezarların daimi olarak bakımlı olmasının sağlanması, düzenli olarak mezarların toprağının havalandırılması, yabani otların temizlenmesi, bitkilerin budanması, çevre temizliğinin yapılması ve çiçeklendirilmesi hizmetlerini kapsamaktadır.

İsteklilerin 21 Aralık 2021 Salı günü saat 17.00’ye kadar yazılı tekliflerini, (kaşeli/imzalı) kapalı zarf içerisinde aşağıda belirtilen adrese göndermeleri veya elden teslim etmeleri gerekmektedir.

Postada meydana gelecek gecikme dikkate alınmayacaktır.

Yükleniciler, bakımı yapılacak mezarlar için KDV hariç fiyat teklifi vereceklerdir. İstekliler ihale ile ilgili detaylı bilgileri aşağıdaki iletişim adresinden alabilirler.

İhaleyi alan firma toplam ihale bedelinin %6 tutarında teminat vermek zorundadır.

 

Ankara

 

Cemal İpekçi, Tel:(0312) 417 41 90/Dahili:104, Gsm:(0533) 501 74 17, e-posta: cipekci@tev.org.tr

TEV Ankara Şube Başkanlığı: Kavaklıdere Mah., Esat Cad.(Eski Akay Caddesi), No:22/5, Bakanlıklar-Çankaya/Ankara 

 

Türk Eğitim Vakfı, 4734 ve 4735 sayılı kanunlara tabi olmayıp ihaleyi yapıp yapmamakta, dilediğine verip vermemekte, uygun bedelin tespitinde ve ihaleyi tamamen iptal etmekte serbesttir.