TEV - İhale Duyuruları

İhale Duyuruları

İhale Detayları

TEVİTÖL İktisadi İşletmesi Güneş Enerjisi İle Sıcak Su Elde Etme İhalesi 28 Ekim 2022

TEVİTÖL İktisadi İşletmesi Güneş Enerjisi İle Sıcak Su Elde Etme İhalesi

Türk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş Özel Lisesi (TEVİTÖL) İktisadi İşletmesi yerleşkesi içinde  bulunan Isı Merkezi Çatısı üzerine Güneş Enerjisi sistemi kullanılarak elde edilen sıcak suyun Isınma ve kullanma suyuna entegresinin sağlanması ile ilgili projeler ve ihale dosyası hazırlanmıştır. İhaleye katılmak isteyen istekliler aşağıda belirtilen iletişim adreslerine müracaat edebilirler.

Üstün başarılı ve yüksek potansiyelli öğrencilere ihtiyaç duydukları eğitimi lise düzeyinde sağlamak amacıyla faaliyetlerini sürdüren TEVİTÖL’de amacımız evrensel değerlere sahip, toplumun ihtiyaçlarına duyarlı ve çözüm üretmeye odaklı, öğrenmeyi öğrenen, gelişime açık ve kendine güvenen bireyler yetiştirmek. Bu süreçte amacımıza katkı sunmak isteyen duyarlı eğitim dostlarımızın desteklerinden memnuniyet duyarız.

Ülkemizi çağdaş uygarlık düzeyine çıkaracak gençlerimizin güvenli ve sağlıklı bir öğrenme ortamı içinde gelişmelerine olanak sağlamak ve maliyetler konusunda gönüllü hizmet sunmak isteyen duyarlı firmalarımızın talepleri ayrıca değerlendirilecektir.

İsteklilerin 04.11.2022 tarihine kadar muhasebe2@tevitol.k12.tr veya  insaat@tev.org.tr mail adresine Müracaat etmeleri gerekmektedir.

 

Yer görmek için adres: Muallimköy Mah. 4126. Sk. No:25/A Gebze Kocaeli

İletişim  Tel         : 262 679 36 26

Savaş Ilgar           : 533 723 83 51

Cengiz Genç       : 532 780 13 62