TEV - İhale Duyuruları

İhale Duyuruları

İhale Detayları

TEV Haber ve Sosyal Medya Takibi Hizmeti İhalesi 27 Mayıs 2021

TEV Haber ve Sosyal Medya Takibi Hizmeti İhalesi

Türk Eğitim Vakfı’nın belirlediği keywordler üzerinden haber ve sosyal medya takibi hizmeti için davet usulüne göre ihale düzenlenecektir.

Haber Takibi: Yazılı, görsel,taziye ilanları, portal üzerinden belirlenen keywordler ile takip edilecek, sonuçları anlık ve günlük olarak belirlenen mailler ile paylaşacaktır.


Sosyal Medya Takibi:  Instagram, Facebook, Youtube, LinkedIn ve Twitter’da belirlenen keywordler ile takip edilecek, sonuçları anlık ve günlük olarak belirlenen mailler ile paylaşacaktır.


Analiz: TEV için yapılacak haber ve sosyal medya takibinin aylık olarak analizleri yapılacaktır. Raporlar, haber ve medya olmak üzere ayrı olarak TEV ile paylaşılacaktır. Raporda ton payı, etkileşim, erişim, demografi, medya türleri, popüler temalar, takipçi sayılarındaki artış/azalış, reklam eşlenirliği vb. detaylar olacaktır.  

İsteklilerin tekliflerini 11.06.2021 Cuma Günü saat 17.00’ye kadar mail aracılığı ile teslim etmeleri rica olunur.

E-Mail : tev_iletisim@tev.org.tr

Türk Eğitim Vakfı, 4734 ve 4735 sayılı kanunlara tabi olmayıp ihaleyi yapıp yapmamakta, dilediğine verip vermemekte, uygun bedelin tespitinde ve ihaleyi tamamen iptal etmekte serbesttir.

Aylık düzenli bağışçımız olmak şimdi çok kolay.

Lütfen bağış miktarı seçin:


BAĞIŞ YAP